Yu-Gi-Oh Chaos
Merhaba Yu-Gi-Oh'cu Dost.Eğer Sitemizi Beğendiysen Üye Ol ve Bizden Daha Fazla Faydalan.
İyi Yu-Gi-Oh'lu Zamanlar.
Yu-Gi-Oh Chaos
Merhaba Yu-Gi-Oh'cu Dost.Eğer Sitemizi Beğendiysen Üye Ol ve Bizden Daha Fazla Faydalan.
İyi Yu-Gi-Oh'lu Zamanlar.
Yu-Gi-Oh Chaos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yu-Gi-Oh Chaos

Türkiye'nin Yu-Gi-Oh Platformuna Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi

3 posters
YazarMesaj
Aki İzayoi
Admin
Aki İzayoi

Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Empty
MesajKonu: Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi   Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 9:42 pm

Evet Sayın Yu-Gi-Oh City Sakinleri.Bu İncelememizde Ya Da Rehberimizde Size JTP Oyunun Geniş ve Detaylı Olarak Acemi ve Yeni Başlayan Üyeler Hitaben Bu Rehberi Sizlere Sunuyorum.

Rehberin İçindekiler:
1-JTP Oyunun Kurumu/Upload [By Aki İzayoi]
2-Bölüm Bölüm Detaylı Anlatımlar/Tutorial
3-Kart Açma Yaması/Yükleme
4-Hamachi Nedir,Nasıl Kullanılır?

[size=large]1-[/size]JTP Oyunun Kurumu/Upload [By Aki İzayoi]:
İlk Bölümümüzle Başlayalım.Öncelikle Birazdan Vereceğim Linkten Oyunu İndirin.
Yu-Gi-Oh Power of Chaos:Joey The Passion Download [Upload:Aki İzayoi]:
Joey The Passion [JTP] Oyunu Tek Link [Upload:Aki]

JTP Oyunun Kurumu:

1-Verdiğim Linkteki Oyunu İndirip Zipten Çıkarın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Assn

2-Zipten Çıkan Dosyayı Açın.Oradan Resimde Gösterdiğim Yeri Tıklayın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi E9adszgwp

3-Şimdi İse Bu Programdaki Dosya Seçeneğine Tıklıyoruz.Ardından Oyunu Nereye Kaydetmek İstersiniz Oraya Kaydettin.Önerim Masaüstü.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi 58229617

4-Evet Yükleme Tamamlanınca Masaüstünüzde [Ya Da Nereye Kaydettiğiyse] "YUGİOHPC" Dosyası Yer Alıyor.Şimdi O Dosyanın İçine Girip "setup" İsimli Klasöre Girin Ver Artık Hiç Bir Tuşu Ellemeden Bırakın O Otomatik Olarak Yükler.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Wsd

5-Ve İşte Artık Son Olarak "joey_pc" Dosyasına Tıklayıp Oyunu Doyasıya Oynuyorsunuz.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Sadscd

[size=large]2-[/size]JTP Oyunun Detaylı Anlatımları/Tutorial
Evet Şimdi Oyunu Kurduk Ama Nasıl Oynayacağım Bu Oyunu Diyenlere Şimdi Basit Bi Anlatım Yapacağım Sevgili Acemilerimize.
Öncelik JTP Oyuna Giriş Bölümünü Size Aktaralım.

1-Duel Mode:Bu Bölümümüzde Sizler İçin 4 Farklı Mod Sunulmuş İsterseniz Bunları İnceleyelim.
a)Single Duel:Bu Modumuzda İse Joey İle Tek Bir Maç Yapabilirsiniz.Ayrıca Joey'i Yenerseniz Size Bi Kart Hediye Ediliyor.
b)Match Duel:Burada İse Joey İle En Az 2 Olmak Üzere 3 Maç Yapabilirsiniz.Bi Bakıma Bu Modda 2 Dueli Kazanan 3 Karta Sahip Olur.
c)Replay Mode:İşte Oyunun En İlginç Modu Olan "Replay Mode".Bu Oyun Modumuz Bize Sizin Ya Da Başka Birinin Yaptığı Duelli Tekrar İzleme Olanağı Sunuyor Bizlere Ama Duelli Açmak İçin Duel Sonunda Oyunu Kaydetmeli ve Save Dosyasını Belgelerimde Bulunan "Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common" Dosyasına Aktarmalısınız.Ardından Bu Moda Tıklayıp Duelli Tekrar İzleyebilirsiniz.
d)2 Player-Mode:Evet Şimdi En Son Olan ve En Eğlenceli Modumuza Bu Modumuz Bize Başkası İle Hamachi Aracılığı İle Duello Yapmamızı Sağlıyor.Örnek Olarak Erzurumlu Biri İle Yapabilirsin.Bu Olayı Daha Sonra Hamachi Bölümde Detaylı Bi Şekilde Anlatacağım.

2-Deck Construction:Evet Şimdi Oyunun Az Bi Kısmını Öğrendik Ama Nasıl Deste Kuracağım Diyenlere Bi Resim Hazırladım Onlara Yardımcı Olucaktır.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi E9adszgwp

3-Card List:Bu Bölümümüzde İse Duello Yaparken Kazandığımız Kartların Ne Kadarını Açtığını Göstermekte.

4-Options:Oyunun Genel Ayarlarını Buradan Yapabilirsiniz.Örneğin Oyunun Tam Ekran Olması vs vs...

Duello Esnasında:
Acemi Arkadaşlarımız İçin Burayı Da Göstereyim Dedim Aşağıdaki Hazırladığım Resim Duello Esnasında Yardımcı Olucaktır.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Adszgw

[size=large]3-[/size]Kart Açma Yaması/Yükleme

Oyununuzda Kart Açamıyor Musunuz Desteniz Kötü Mü Başka Kartlara Mı İhtiyaç Var.
İşte Bu Sorunları Çözecek Bi Programımız/Yamamız Var.Kart Açma Yaması.

Kart Açma Yaması Nasıl Yüklerim?
Aslında Kart Açma Yamasını Yüklemek Oldukça Basit.Ama Biz Sizlere Yüklemeyi Resimli Olarak Anlatıcağız.
Aşağıdaki Vereceğim Linkten Oyunun Yamasını İndirin.
JTP Oyunun Kart Açma Yaması

1-Resimde De Gösterdiğim Gibi Rarın İçinde Bulunan Bu İki Dosyayı Belgelerimde Olan "Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common" Dosyasına Atın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Sdsgfhf

2-Bu İşlemi Yapınca Karşımıza Bi Soru Gelicek Ona Evet Diyin.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi As1t

3-Ardından Attığımız "joeycards" Dosyasınının Üzerine Çift Tıklayın Ve Karşına Gelen Soruya "Evet" Diyin.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Sdasfgd

İşte Kart Açma Yaması Yüklendi Artık Tüm Kartlar Açık.[Sorun Olursa Başlıkta Cevap Veriniz.]

[size=large]4-[/size]Hamachi,Nasıl Bu Programla JTP Online Yapabiliriz?
Evet Arkadaşlar Belki De En Sevdiğim Program Budur Çünkü Bu Program Bize Oyunlarda Karşılık Olarak Oynanamızı Sağlıyor Örnek Olarak JTP Oyununda Erzurumlu Bi Kardeşimizle Duello Yapabiliriz.

Hamachi İndir:Hamachi İndir
[Program Türkçe Olduğundan Yüklemeyi Yazmadım.Eğer Çok İsterseniz Yazarım.]

Peki Ben Arkadaşımla Karşılık Nasıl Oynarım?
Evet Şimdi Acemi Kardeşlerimize Bu Konuyuda Ekleyeyim Dedim.[Yoksa Konuyu Bitiricektim. xD]
Neyse Şimdi Anlatımımıza Geçelim.

1-Öncelikle Programınızın Versiyonunu Yükseltin Çünkü Şu Anda Ben Yükseltilmiş Olanı Kullanıyorum Zorluk Geçmezsiniz.Neyse İlk Önce Bi Ağ Lazım Bize.
Örn;
Ağ Adı:YasaksızGame
Şifresi:123
Peki Ben Nasıl Kendim Ağ Açarım ve ya Nasıl Başka Ağa Girerim Diyenlere;
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Adsfd
Bu Arada Başka Bi Ağa Seçeneğinde Sadece Ağ Adını ve Şifresini Yazmanız Gerekmektedir.

2-Ağınızı Kurdunuz Ama Bir Şey Daha Lazım Online Olan Birisi.Online Olduğunu İse Yeşil Olduğundan Anlıyorsunuz.

Nasıl JTP Oyununda Ağ Kurarım,Girerim?
Arkadaşlar Öncelikle Herkesin Takıldığı Bi Konu Bu O Yüzden Dikkatlice Yazıcağım.

JTP Oyununda Ağ Kurmak:

1-Oyuna Girin.Duel Modedan 2-Player Mode Girin.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Dsdsd

2-Ardından "Data From Your PC" Seçeneğine Tıklayın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Fddgfhg

3-Şimdi İse Resimde Gösterdiğim Yere Adınızı Yazın "OK" Kısmına Tıklayın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Fhghghghghsfsfs

4-Evet Şimdi Son Aşamadayız "Host" Kısmına Tıklayın Ve Bekleyin.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Asas1j

JTP Oyununda Ağa Girmek:
1-Oyuna Girin.Duel Modedan 2-Player Mode Girin.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Dsdsd

2-Ardından "Data From Your PC" Seçeneğine Tıklayın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Fddgfhg

3-Şimdi İse Resimde Gösterdiğim Yere Adınızı Yazın "OK" Kısmına Tıklayın.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Fhghghghghsfsfs

4-Evet Yine Son Aşamadayız.Şimdi Size "Host" Yerine "Guest" Sekmesine Giriyoruz.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Sasau

5-Şimdi İse Burada Arkadaşımız Oyunun Kurdu ve İsmini Görmemiz Lazım Ama Ben Anlatırken Kimse Bana Yardım Etmediği İçin [xD] Sadece Son Olarak İsmin Çıkacağı Yeri Göstereceğim ve Ona Tıklayarak Duellonuza Başlayacaksınız.
Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi Ssaq

Bi İnceleme Daha Bitti Umarım Yardımcı Olmuştur.
http://yugiohchaos.yetkinforum.com
6789mete

MesajKonu: Geri: Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi   Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi EmptyC.tesi Mart 16, 2013 3:40 pm

Mısır Tanrı Kartları açılıyor mu ?
metalmilitia

MesajKonu: Geri: Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi   Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi EmptyÇarş. Eyl. 18, 2013 4:03 pm

Admin Kart yaması linki ölmüş yenile

Joey The Passion [JTP] Oyunun Acemi Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası